logo.png


Hejnicka 357, 46401 Raspenava

ID: 06729592, NIP: CZ9361090013

CEO: Marketa Vanickova

Injectec zajmuje się sprzedażą zarówno nowych, jak i odnowionych wtryskiwaczy paliwa. Działalność gospodarcza jest praktykowana praktycznie na całym świecie. Nasz asortyment obejmuje zarówno nowe. odnowione i używane przetestowane wtryskiwacze paliwa z gwarancją. Zakres towarów stale rośnie. Obecnie dystrybuujemy wtryskiwacze paliwa BOSCH, VDO Siemens, DENSO, Delphi i Lucas. Zdecydowana większość naszych wtryskiwaczy paliwa jest produkowana lub odnawiana w UE.


Eksport i transport

Wszystkie zamówienia na eksport są starannie przetwarzane. Dlatego dokumenty eksportowe są zawsze przygotowywane w języku zamówienia. Oczywiście istnieje ubezpieczenie przesyłki na wypadek utraty lub uszkodzenia.

Satysfakcja konsumenta

Zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne. Na wszystkie nasze wtryskiwacze paliwa udzielamy gwarancji, która nie jest ograniczona liczbą mil. Wtryskiwacz gwarantuje również bezpieczną dostawę towarów. W przypadku utraty lub uszkodzenia przesyłki przez spedytora zostanie ona zwrócona całkowicie bezpłatnie.

W ramach naszej działalności jesteśmy w stanie obsługiwać zamówienia przy minimalnym poziomie błędu. W rzeczywistości oznacza to, że nasza własna obszerna baza danych pozwala nam zweryfikować, czy klient zamówił odpowiednie wtryskiwacze paliwa do swojego samochodu. Nasi operatorzy mogą szybko reagować na potencjalne rozbieżności i dostosowywać zamówienie po uzgodnieniu z klientem.

Oddział w Polsce

Polna 27,

59-850 Świeradów-Zdrój

Tel. (+48) 572735763


Global Contacts  +420-728711285

Speak to Sales